Apie Gerų Emocijų Namus

Gerų Emocijų Namai - tai šilti ir jaukūs namai, kuriuose žmonės dalinasi savo mintimis, jausmais, patyrimais ir atradimais. Tai vieta, kur viskas artima kasdieniam žmogaus gyvenimui, kuriame yra iššūkių ir nuosmukių, džiaugsmo ar pasimetimo, bei daugybę kitų mūsų gyvenimo spalvų ir atspalvių. Šiuose Namuose dėka įvairių savo srities ekspertų ir kitų bendraminčių, kiekvienas iš Jūsų atrasite kažką artimo Sau, praturtinsite savo gyvenimą, savo kūną ir sielą. Dalyvavimas šios bendruomenės veikloje, skaitant profesionaliai parengtus straipsnius, lankantis sutikimuose ir užsiėmimuose, leis prasmingai ir įdomiai skirti laiko Sau, surasti bendraminčių ir jaukiai jaustis savo paties gyvenime, su savo žemiškais iššūkiais ir džiaugsmais.

mano nuotrauka

Kamila Golod, Gerų Emocijų Namų vadovė

Sveiki, mano vardas Kamila, esu šių jaukių namų vadovė.

Nuo vaikystės mėgau stebėti žmones, aplinką ir save. Daug laiko skyriau bendravimui su žmonėmis, siekiau ir siekiu padėti jiems, todėl įgijau išsilavinimą medicinos srityje ir baigiau Individualaus konsultavimo programą Psichologijos akademijoje. Mano gyvenimo paveiksle buvo ir yra įvairių spalvų: šviesių ir tamsių, blankių ir ryškių. Visomis jomis džiaugiuosi. Nuosmukiai priversdavo sustoti ir apmąstyti savo gyvenimo prasmę – kas aš, kuo noriu būti, kaip noriu gyventi? Pakylimai tapo ženklais, kad einu teisingu keliu. Savo gyvenime sutikau įvairių žmonių: vieni iš jų įkvėpdavo eiti pirmyn, kiti suteikdavo nelengvas gyvenimo pamokas, o dar kiti tiesiog jaukiai tylėjo šalia reikiamu momentu. Vingiuotas ir ilgas kelias išugdė kantrybę ir tikėjimą, kad sunkumai laikini, o džiaugsmas ir ramybė pasiekiami. Tad dabar įgytų žinių ir patirties dėka galiu padėti žmonėms geriau pažinti save, pamatyti įvairias gyvenimo alternatyvas ir jaukiai jaustis jo paties realiame gyvenime. Pradėjus savo kelionę, prie manęs prisijungė, fantastiški žmonės, spinduliuojantys energija, geromis emocijomis, trykštantys dalintis jais su kitais. Taip ir gimė Gerų Emocijų Namai.

Mano vertybės – atvirumas, sąžiningumas, bendradarbiavimas ir kūrybiškumas.
Mano moto: „Svajok. Pažink. Bandyk. Tobulėk“.

Kviečiu ir Jus kartu pakeliauti  su mūsų nuostabia Gerų Emocijų Namų komanda po savo vidinį ir išorinį pasaulį, geriau pažinti save ir atsakyti sau į rūpimus klausimus.