13214524 10206450363604116 1521198786 o

Inga Juodkūnė

Esu psichologė, ugdomojo vadovavimo specialistė (koučerė).

Savo profesiniame kelyje psichologijos žinias puikiai taikiau ir gilinau tiek individualiai dirbant su klientais, tiek dirbdama organizacijose kaip klientų patirčių valdymo ekspertė, taip pat su žmogiškųjų išteklių tyrimais, bei įkurdama ir vadovaudama kokybės skyriui vienoje iš didžiausių Lietuvos organizacijų.

Koučingo technikas ir metodus,tapus sertifikuota koučingo specialiste, praktiškai taikiau ne tik kasdieniniuose pokalbiuose, ugdant vidinių trenerių komandą, bet ir vedant mokymus asmenybės augimo, motyvacijos temomis.

Akademinė veikla visuomet lydėjo kaip hobis. Daugiau nei septynerių metų dėstymo patirtis Lietuvos Edukologijos universitete ir trijų metų psichologijos doktorantūros studijos Vilniaus universitete suteikė erdvę gilinti žinias į suaugusio žmogaus raidą, motyvacijos veikimo mechanizmus ir asmenybės bruožus.

Pastaruosius metus gyvenu sąmoningą gyvenimą. Tiesiog intuityviai pajutau, kad turiu „viską paleisti“, išjungti autopilotą ir leisti sau pajusti kiekvienos dienos unikalumą, su savo dvyniais statyti smėlio pilis ir jausti laimę ir laisvę tiek dirbant, tiek šeimoje.

Šiuo metu aktyviai praktikuoju ir gilinu savo žinias Lietuvos sveikatos mokslų universitete dėmesingo įsisąmoninimo (eng. Mindfulness) grįsto kognityvine ir elgesio terapija studijose. Žinias gilinu kūrybiniame rašyme ir rašymo terapijoje. Padedu žmonėms gyvenimo prasmės ieškojimo klausimais, ieškant harmonijos santykiuose, kenčiant nuo depresijos, nerimo, streso ar tiesiog įveikti liūdesio ir neveiklumo tarpsnį.

Tikiu, kad žmogus keičiasi, auga visą savo gyvenimą. Vieni iš mūsų pastebimiau priimame ir kuriame pokyčius, kiti – atsargiau. Bet kiekviena minutė, diena yra sutinkama pirmą kartą, nauja ir dar nepatirta. Kiekviena diena yra nauja erdvė kūrybai, gijimui, ar gyvenimo improvizacijai. Kviečiu susitikti ir augti kartu!

Iki susitikimų!

Inga Juodkūnė

inga.juodkune@gmail.com

 

 

 

 

archyvas