DSC 0740

Dr. Aistė Dromantaitė

Sveiki! Susipažinkime, aš – Aistė Dromantaitė, profesinėje veikloje esu socialinių mokslų daktarė, docentė, sertifikuota koučingo specialistė (baigiau Tarptautinę Lyderystės ir Koučingo mokyklą (Nova Terra Coach Training & Corporate Development (Belgija)), mokymų lektorė, Tarptautinės Koučingo asociacijos Lietuvoje (ICF Lietuva) direktorė ir valdybos narė.

Skaitau paskaitas, vedu mokymus ir teikiu tiek individualias, tiek grupines konsultacijas, rašau įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, dalyvauju tarptautiniuose koučingo tyrimuose ir visuomeninėje veikloje. Kadangi siekiu nuolat augti, gilinu žinias koučingo, socialinės ir organizacinės psichologijos srityse bei keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose. Šiuo metu studijuoju Geštalt terapiją Vilniaus Geštalt Institute (2016 m. baigiau Geštalt grupinės terapijos kursą). Esu kelių knygų autorė ir bendraautorė, taip pat viena pirmųjų Ugdomojo vadovavimo (koučingo) magistrantūros studijų programos kūrėjų Lietuvoje.

Šalia profesinės veiklos esu trijų vaikų mama.

Viską, ką darau gyvenime, darau iš širdies ir labai vertinu nuoširdų santykį. Todėl individualiose ir grupinėse konsultacijose, kuriose dažnai tradiciškai ir kūrybiniais metodais sprendžiami asmeniniai, santykių, karjeros, lyderystės, o kartais – ir mokslisnių darbų rašymo klausimai, rasite nuoširdumą ir profesionalumą, sąžiningą, atvirą ir palaikantį bendravimą bei saugią erdvę augti.

Apie mano veiklą ir atsiliepimus apie ją galite rasti tinklapyje http://sprendimu.link 

O jei ieškote atsakymų į savuosius klausimus, galite kreiptis rašydami man info@sprendimu.link arba skambindami +370 650 42567.

archyvas