25520182 10213685089313799 835681937 n

Nerijus Ramanauskas

Sveiki, esu Nerijus Ramanauskas - filosofas, lektorius, mentorius ir finansų koučeris, sukaupęs 12 metų praktinio vadovavimo verslo įmonėms ir NVO organizacijoms patirtį, bei 2000 val. konsultavimo ir finansinio koučingo asmeninių, šeimos ir įmonės finansų klausimais.

 Ką supratau per šį laikotarpį?

Žmogaus mąstymas yra įrėmintas į trikampę struktūrą: vaizduotę, realybę ir simbolinę tikrovę. Šio trikampio mąstymo sėkmingas funkcionavimas yra tiesiogiai susijęs su žmogaus gebėjimu pažinti savo tikruosius poreikius, juos formuluoti, kontroliuoti ir jų sėkmingai siekti. Žmogaus santykis su pinigais yra sąlygotas šios trikampės mąstymo struktūros. Sėkmingas arba nesėkmingas asmeninių, šeimos ar įmonės finansų valdymas dažniausiai lemiamas nerealistinių finansinių tikslų formulavimo ir nesugebėjimo šiuos finansinius tikslus susieti su savo asmeninėmis, šeimos ar organizacijos vertybėmis. Pinigai (finansai) - tai ne apie skaičius ir rodiklius, o apie mus, mūsų vertybes ir mąstymą. Norėdami sėkmingai valdyti savo asmeninius, šeimos ar įmonės finansus visada privalome pradėti nuo keleto klausimų sau: ar esame pasiryžę keisti savo mąstymą apie asmeninius, šeimos ar organizacijos finansus, koks šis pokytis turi būti, ar galiu šiam pokyčiui ryžtis čia ir dabar, kokie vidiniai resursai mane gali pastiprinti šiame pokytyje ir kokie mano tikrieji finansiniai tikslai bei jų esminis ryšys su mano asmeninėmis vertybėmis?

Šie klausimai tapo ir mano kelio į asmeninę finansinę laisvę dalimi, kuria galiu mėgautis ne vienerius metus, kartu su savo vaikais, draugais ir šeima.

Konsultacijai galite užsiregistruoti tel.: +37068392895 arba el. paštu: nerijus.ramanauskas@inbox.lt

archyvas