Grupė geresniems santykiams su savimi ir kitais

Nors esame vienas ir tas pats žmogus, tačiau atliekame daug skirtingų vaidmenų priklausomai nuo situacijos, veiklos, žmonių, kurie yra aplinkui. Pagalvokime, kaip elgiamės skirtingose situacijose? Kiek kartų savo gyvenime mes susilaikome nuo turimų troškimų, nes tikime, kad tam tikram vaidmeniui tai netinka? Ir kiek kartų pasielgiam impulsyviai ir paskui džiaugiamės arba kaltiname save dėl netinkamo poelgio?

Atpažinus savo elgesio modelius galima juos sąmoningai priimti arba keisti. Tad jei susiduri su tokiom ar panašiom mintim:

• Labai stengiuosi dėl santykių šeimoje, bet...
• Draugai ir kolegos manęs dažnai nesupranta...
• Atrodo gyvenime viską turiu, bet nesijaučiu laimingas...
• Jaučiu gyvenime kažkokią tuštumą ir vienišumą...

Kviečiame Jus į kelionę po savo vidinį pasaulį, saugioje aplinkoje ieškant atsakymus į savo klausimus, plečiant gyvenimo scenarijų alternatyvas ir žingsnis po žingsnį artėjant prie harmoningesnio gyvenimo.

Investicijos į save vertė:
• Kalbėsime Jums aktualiomis temomis;
• Turėsite galimybę užduoti klausimą, kurį ilgai nešiojote mintyse ir širdyje profesionalams ir bendraminčiams;
• Skirsite prasmingo ir kokybiško laiko sau.

Užsiėmimas vyks nedidelėje grupėje, iki 15 žmonių.

Susitikimo trukmė: 2 val.

Vieta: Vilnius (vietą patikslinsime užsiregistravusiems asmenims).

Susitikimo kaina 18 Eur.

Susitikimas bus paremtas geštalto ir kognityvine terapija.

Užsiėmimus ves:
Kamila Golod – Gerų Emocijų Namai įkūrėja, emocinės sveikatos ugdymo specialistė, knygos „Drąsa būti savimi“ autorė. Studijos ir darbas medicinos srityje, individualus žmonių konsultavimas, paskaitų vedimas, kaip emocinės sveikatos ugdymo specialistės, leido Kamilai pažinti įvairius žmones, bei susidurti su skirtingomis gyvenimo situacijomis. Kamila tiki, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo autorius, galintis atrasti autentišką gyvenimo skonį, pajusti džiaugsmą teikiantį gyvenimo tempą, pasiekti užsibrėžtų tikslų, būnant harmonijoje su savimi, bei kitais.

Ugnė Juodytė - psichologė (geštalto psichoterapijos praktikė), sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Moterų bendruomenės kūrėja.10 metų dirbant ugdymo srityje sukaupė patirtį apie tai, kaip žmonės eina link pokyčių, priima sprendimus, keičiasi ir mokosi. Pati Ugnė prieš pusę metų paliko visas savo veiklas ir buvo išvykusi gyventi į Edinburgą bei išgyveno stiprių pokyčių procesą. Kiekvienas žmogus pats gali visa tai daryti, bet su pagalba pokyčiai vyksta daug greičiau ir paprasčiau. Tai kaip vaikščiojimas su profesionaliu gidu po naują miestą: gidas jums gali sutaupyti daug laiko ir padėti aplankyti vietas, kurios yra įdomiausios, gali nuvesti trumpiausiu keliu. Arba parodyti erdves, apie kurias vieni net nebūtumėte sužinoję, nes jis tuos kelius jau praėjęs arba skyrė daug laiko ir energijos informacijos sužinojimui.


Lauksime Jūsų,
Kamila ir Ugnė